CS BETON

Pre rok 2020 sme si pre Vás pripravili novú spoluprácu s výrobcom zámkovej dlažby a záhradnej architektúry CS-BETON. Ide o rodinnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou betónových výrobkov od roku 1992. V súčasnosti spoločnosť distribuuje výrobky v celej strednej Európe. Sortiment spoločnosti pozostáva z množstva produktov rozdelených do jednotlivých skupín. Podrobné informácie o produktoch nájdete na stránke výrobcu.

Dom a záhrada

V sekcií dom a záhrada najdete len výrobky, ktoré sú určené najmä pre vonkajšie úpravy okolia rodinných domov, chát, chalup a developerských projektov. Pre túto sekciu bol sa vydáva aj samostatný obrázkový katalóg "Dom a záhrada", ktorý je možné stiahnuť tu.

 

Obce a mestá

CS-BETON je overeným dodávateľom betónových výrobkov pre úpravu verejných plôch a stavbu či rekonštrukciu verejných komunikácií. Kompletný sortiment výrobkov určených pre obce a mestá nájdete na stránke výrobcu.

 

Dopravná infraštruktúra 

Spoločnosť CS-Beton je popredným výrobcom betónových prvkov pre cestné staviteľstvo. Ich výrobky sú určené pre stavbu diaľnic a ciest všetkých kategórií, autobusových staníc, kompletného produktu pre kanalizáciu a odvodnenie. Kompletný sortiment výrobkov nájdete na stránke výrobcu.

 

logo csbeton