schiedel

 

Komín je dôležitou súčasťou každého domu. Moderný komín je však aj dôležité technické zariadenie, ktoré významne ovplyvňuje prevádzkovú bezpečnosť a účinnosť vykurovacej sústavy, ekonomiku vykurovania a štandard bývania. Je dôležité pre odvod spalín zvoliť komínový systém, ktorý je spoľahlivý, bezpečný a hlavne poskytne užívateľovi bezproblémovú prevádzku pre rôzne druhy spotrebičov a palív na veľmi dlhú dobu! Postaviť vlastný dom, to je jedno z kľúčových životných rozhodnutí. Vyžaduje premyslenie všetkých detailov - jedná sa predsa o vytvorenie kvalitného prostredia pre zdravý a pohodlný život celej rodiny. Je dobré si včas nájsť odpovede na otázky, ktoré súvisia so zaistením jednej zo základných životných potrieb, tepla:

  • Akú koncepciu vykurovania zvoliť?
  • Aké vykurovanie a aké palivo použiť teraz a aké v budúcnosti?
  • Na aké zmeny musí byť dom pripravený?
  • Akým spôsobom je možné docieliť nezávislosť pri vykurovaní domu?

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu.

Schiedel

Spoločnosť Schiedel patriaca pod Standard Industries je lídrom v oblasti dymovodov, integrovaných kachľových a vetracích riešení, ktorý prináša technicky pokročilé a dizajnové produkty určené na zlepšovanie životného prostredia. Ako popredný európsky dodávateľ vysokoefektívnych komínových systémov, využívajúci svoje znalosti v oblasti komínových telies na ponúkanie kompletných integrovaných vetracích a integrovaných vykurovacích systémov, má spoločnosť Schiedel 70-ročné skúsenosti na trhu, na ktorý prináša odolné a vysoko sofistikované kompletné systémy, inteligentné montážne riešenia a na mieru šité služby. 

Ponuka keramických komínov Schiedel pozostáva z produktov pre odvod spalín ABSOLUT, KOMBIGAS, UNI ADVANCED, STABIL a MULTI.   

 

schiedel logo