krytiny

Strešný systém, strecha a doplnky pre vašu stavbu tvoria jej neoddeliteľnú súčasť. Preto je jej bezchybná funkčnosť nevyhnutným faktorom pre kvalitné a spokojné bývanie. Ponúkame kompletný sortiment strešného materiálu, ako sú krytiny, šindle a príslušenstvo.

Pre správne fungovanie vašeho strašného systému a zvýšenie životnosti strešného plášťa ponúkame aj strešné doplnky ako fólie, izolácie a odkvapy. Ochraňujú podsteršné konštrukcie a znižujú mieru údržby. Ponúkame produkty od spoľahlivých výrobcov, ktorí sú zárukou kvalitnej strechy nad hlavou.

  • Bramac
  • Terran
  • Tondach
  • Maslen
  • Šindle
  • Strešné fólie a doplnky

 

BRAMAC

Firma Bramac začala svoje pôsobenie na slovenskom trhu už v roku 1991 v rámci bývalej ČSFR.

V roku 1994 bola na Slovensku založená samostatná obchodná spoločnosť Bramac strešné systémy, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave. Krytina sa v tom čase dovážala z Čiech a Maďarska.
V roku 1996 firma rýchlo zareagovala na vývoj na slovenskom stavebnom trhu a začala budovať vlastný výrobný závod. Celkové investície do výstavby presiahli 500 miliónov Sk a spoločnosť sa transformovala z čisto obchodnej  na výrobno-obchodnú spoločnosť. Závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre, vybavený najmodernejšou technológiou, bol slávnostne uvedený do prevádzky 24. septembra 1997.

Od 3.4.2017 je Bramac súčasťou skupiny BMI Group. Spoločnosť Standard Industries  – globálna priemyselná spoločnosť zameraná na strešné krytiny a hydroizolácie – dokončila akvizíciu firiem Braas Monier Building Group a Icopal. Bramac sa tak stal členom silnej nadnárodnej skupiny BMI Group.

Kvalita produktov a služieb je prioritou. Produkty Bramac sú podrobované záťažovým testom v testovacom stredisku Monier Technical Centre. Testovanie produktov nájdete TU! Ako sa meria kvalita v Bramacu si môžete pozrieť TU!

Ochrana a istota
Produkty ponúkajú ochranu a istotu pre zákazníkov. Tí sa môžu pri novostavbách ako aj pri rekonštrukciách na 100% spoľahnúť a právom byť hrdí, že sa rozhodli pre riešenia BRAMAC.

Funkčnosť  a estetika
Pre BRAMAC je popri funkčnosti nášho systému rovnako dôležitá estetika.

Inovatívne riešenia
Ako líder na trhu strešných systémov BRAMAC prichádza vždy s inovatívnymi riešeniami s cieľom uspokojiť vysoké očakávania zákazníkov dnes aj v budúcnosti.

Pridaná hodnota
Strešné riešenia ponúkajú pridanú hodnotu. Zvyšujú úžitok každej budovy a životný štandard svojich obyvateľov.

View the embedded image gallery online at:
https://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProIdaa4b9f9f41

TERRAN

Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o., vyrába a distribuuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému. Základnou surovinou škridiel je betón. Neustálym rozširovaním našich produktových línií, prostredníctvom nových farebných odtieňov a povrchových úprav uspokojuje dopyt trhu a jeho kvalitatívne požiadavky.

Produktový rad spoločnosti tvoria betónové škridle Vlčanka, Danubia, Rundo, Coppo, Zenit, Synus.

Novinku v sortimente predstavuje Terran Generon. Generon predstavuje solárne riešenie, kde sú solárne články integrované do jednotlivých strešných škridiel tak, aby ich vzhľad a inštalácia sa takmer 100 percentne zhodovala s tradičnými strešnými krytinami, a aby ich pôvodná ochranná funkcia na celej ploche strechy bola dokonale zaistená. Fungujúce testovacie systémy úspešne spájajú naše storočné skúsenosti s výrobou škridiel Terran s technickými výzvami budúcnosti. Cieľom vývoja bolo a je vytvoriť estetický, ekologický a nekompromisný strešný systém vyrábajúci elektrickú energiu. Viac informácií na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId83ad66e535

 

TONDACH

Moderný vzhľad, dlhá životnosť, záruka 33 rokov a rokmi preverené vlastnosti pravých keramických škridiel Tondach sú určite správnou voľbou. Streda Tondach ponúka nielen tradičné, ale aj moderné riešenie pre váš dom. Pálená strešná krytina Tondach zaujme nielen svojím vzhľadom, ale aj vynikajúcimi vlastnosťami. Keramická škridla sa vyrába z prírodných materiálov modernou technológiou. Je trvácna, odolná proti poveternostným vplyvom a stálofarebná. Široký sortiment škridiel Tondach zaručuje ľahký výber pre vašu šikmú strechu. Viac informácií na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId583c86c0ae

 

MASLEN

Spoločnosť MASLEN s.r.o. začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003. Patrí medzi popredných výrobcov strešných krytín na Slovensku. Zaoberá sa výrobou strešných krytín z plechu, spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Dodávateľmi plechov sú výlučne špičkové svetové hute. Z uvedeného sortimentu je možné vybrať krytiny vyrobené v zmysle slovenských a európskych noriem v cenových úrovniach, od najlacnejších so základnými povrchovými úpravami až po krytiny opatrené nadštandardnými úpravami s predĺženými zárukami. Výrobca vydáva na všetky svoje krytiny vyhlásenie o parametroch. Kompletná ponuka strešných krytín a príslušenstva na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProIdc75f98629b

 

IKO Šindle

Spoločnosť IKO je nadčasovým expertom na šindle, ktorý garantuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť pre Vašu strechu. Spoločnosť má výhodu vertikálnej integrácie v rámci IKO group, vďaka ktorej si starostlivo, skúsene a samostatne produkuje strategické suroviny, čo zabezpečí  konzistentnú top kvalitu konečných produktov. IKO ponúka na výber širokú ponuku tvarov a farieb, vďaka čomu si môžete vybrať medzi tradičným miestnym štýlom alebo originálnou strechou podľa vášho vkusu.  Viac informácií na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId3b4b5c5f60

 

Strešné fólie a doplnky

Naša ponuka zahŕňa taktiež kompletný sortiment strešných fólií a doplnkov podľa vašich požiadaviek. Strešné fólie sú súčasťou strešného plášťa. Ich hlavnou úlohou je chrániť nosnú a tepelnoizolačnú vrstvu. Strešný plášť tvoria základné vrstvy (krytina a nosná vrstva strešného plášťa) a doplnkové vrstvy (vrstva tepelnoizolačná, spádová, podkladová, parotesná, mikroventilačná, pomocná hydroizolačná, ochranná, dilatačná, separačná, vzduchová, podhľadová), pričom nosná vrstva je v každom strešnom plášti. 

maslenterran logoIKO logotondach logobau integra logo