krytiny

Strešný systém, strecha a doplnky pre vašu stavbu tvoria jej neoddeliteľnú súčasť. Preto je jej bezchybná funkčnosť nevyhnutným faktorom pre kvalitné a spokojné bývanie. Ponúkame kompletný sortiment strešného materiálu, ako sú krytiny, šindle a príslušenstvo.

Pre správne fungovanie vašeho strašného systému a zvýšenie životnosti strešného plášťa ponúkame aj strešné doplnky ako fólie, izolácie a odkvapy. Ochraňujú podsteršné konštrukcie a znižujú mieru údržby. Ponúkame produkty od spoľahlivých výrobcov, ktorí sú zárukou kvalitnej strechy nad hlavou.

  • Terran
  • Tondach
  • Maslen
  • Šindle
  • Strešné fólie a doplnky

 

TERRAN

Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o., vyrába a distribuuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému. Základnou surovinou škridiel je betón. Neustálym rozširovaním našich produktových línií, prostredníctvom nových farebných odtieňov a povrchových úprav uspokojuje dopyt trhu a jeho kvalitatívne požiadavky.

Produktový rad spoločnosti tvoria betónové škridle Vlčanka, Danubia, Rundo, Coppo, Zenit, Synus.

Novinku v sortimente predstavuje Terran Generon. Generon predstavuje solárne riešenie, kde sú solárne články integrované do jednotlivých strešných škridiel tak, aby ich vzhľad a inštalácia sa takmer 100 percentne zhodovala s tradičnými strešnými krytinami, a aby ich pôvodná ochranná funkcia na celej ploche strechy bola dokonale zaistená. Fungujúce testovacie systémy úspešne spájajú naše storočné skúsenosti s výrobou škridiel Terran s technickými výzvami budúcnosti. Cieľom vývoja bolo a je vytvoriť estetický, ekologický a nekompromisný strešný systém vyrábajúci elektrickú energiu. Viac informácií na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId6d5f93c038

 

TONDACH

Moderný vzhľad, dlhá životnosť, záruka 33 rokov a rokmi preverené vlastnosti pravých keramických škridiel Tondach sú určite správnou voľbou. Streda Tondach ponúka nielen tradičné, ale aj moderné riešenie pre váš dom. Pálená strešná krytina Tondach zaujme nielen svojím vzhľadom, ale aj vynikajúcimi vlastnosťami. Keramická škridla sa vyrába z prírodných materiálov modernou technológiou. Je trvácna, odolná proti poveternostným vplyvom a stálofarebná. Široký sortiment škridiel Tondach zaručuje ľahký výber pre vašu šikmú strechu. Viac informácií na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId5a03f0ade4

 

MASLEN

Spoločnosť MASLEN s.r.o. začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003. Patrí medzi popredných výrobcov strešných krytín na Slovensku. Zaoberá sa výrobou strešných krytín z plechu, spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Dodávateľmi plechov sú výlučne špičkové svetové hute. Z uvedeného sortimentu je možné vybrať krytiny vyrobené v zmysle slovenských a európskych noriem v cenových úrovniach, od najlacnejších so základnými povrchovými úpravami až po krytiny opatrené nadštandardnými úpravami s predĺženými zárukami. Výrobca vydáva na všetky svoje krytiny vyhlásenie o parametroch. Kompletná ponuka strešných krytín a príslušenstva na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId3e1ecd59ea

 

IKO Šindle

Spoločnosť IKO je nadčasovým expertom na šindle, ktorý garantuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť pre Vašu strechu. Spoločnosť má výhodu vertikálnej integrácie v rámci IKO group, vďaka ktorej si starostlivo, skúsene a samostatne produkuje strategické suroviny, čo zabezpečí  konzistentnú top kvalitu konečných produktov. IKO ponúka na výber širokú ponuku tvarov a farieb, vďaka čomu si môžete vybrať medzi tradičným miestnym štýlom alebo originálnou strechou podľa vášho vkusu.  Viac informácií na stránke výrobcu.

View the embedded image gallery online at:
http://www.majk-stavebniny.sk/stresne-systemy#sigProId5f2b4ba340

 

Strešné fólie a doplnky

Naša ponuka zahŕňa taktiež kompletný sortiment strešných fólií a doplnkov podľa vašich požiadaviek. Strešné fólie sú súčasťou strešného plášťa. Ich hlavnou úlohou je chrániť nosnú a tepelnoizolačnú vrstvu. Strešný plášť tvoria základné vrstvy (krytina a nosná vrstva strešného plášťa) a doplnkové vrstvy (vrstva tepelnoizolačná, spádová, podkladová, parotesná, mikroventilačná, pomocná hydroizolačná, ochranná, dilatačná, separačná, vzduchová, podhľadová), pričom nosná vrstva je v každom strešnom plášti. 

maslenterran logoIKO logotondach logobau integra logo