obklad novinka

Pre sezónu 2020 sme si pre Vás pripravili nové spolupráce s poprednými výrobcami obkladového kameňa. Naša ponuka sa rozšírila o množstvo zaujímavých druhov, z ktorých si vyberie každý. Svoj produkt si nájde zákazník, ktorý preferuje klasický ale i náročnejší moderný či minimalistický štýl. 

  • VASPO
  • KLINKER
  • MAGICRETE
  • INCANA

 

VASPO

Krédom a motiváciou spoločnosti VASPO je prinášať zákazníkom cenovo prijateľnú a technicky dokonalejšiu náhradu prírodného kameňa, ktorý svojím výzorom pripomína odveké spojenie človeka s prírodou. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu. Výrobný proces je časovo i pracovne pomerne náročný, ale len vďaka tomu sa dosahuje vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Výsledný farebný efekt na povrchu je rovnaký po celom priereze, čo garantuje takmer neobmedzenú farbostálosť, životnosť a to spolu so zobrazením i najjemnejších kapilár dokumentuje jedinečnosť použitej technológie. Viac informácií na stránke výrobcu.

Katalóg produktov VASPO

Cenník VASPO

Pracovné postupy VASPO

 

KLINKER

Spoločnosť sa od roku 2001 zaoberá dovozom, predajom a realizáciou lícových tehál, pásikov, dlažieb a parapetov popredných európskych výrobcov prevažne vysoko kvalitných výrobkov typu KLINKER. Pre lepšiu komunikáciu so svojimi klientmi v roku 2006 založili spoločnosť s názvom, ktorý presne vystihuje jej pôsobenie na slovenskom trhu Klinker centrum s.r.o. Pod názvom Klinker centrum, ktorý sa používa aj v iných členských štátoch európskej únie môžete nájsť všetky výrobky z pálenej hliny (tehly, pásiky, parapety, dlažby) na jednom mieste od viacerých výrobcov. Viac informácií na stránke výrobcu.

Katalóg produktov KLINKER

Cenník KLINKER

Pracovné postupy KLINKER

 

MAGICRETE

Spoločnosť MAGICRETE je popredným českým výrobcom produktov z betónových zmesí určených pre dekorácie vodorovných a zvislých plôch. MAGICRETE vyvíja vlastné technológie výroby a taktiež rozširuje tie aktuálne, aby mohla ponúknuť zákazníkom výrobky s dlhou životnosťou a dokonalým vzhľadom s imitáciou prírodných produktov vo sfére obkladov, dlažieb ale aj plotových systémov.

Katalóg produktov MAGICRETE

Cenník MAGICRETE

Pracovné postupy MAGICRETE

 

INCANA

Popredný európsky výrobca obkladov z technického kameňa ponúka širokú škálu obkladov a tehlových pásikov na báze vibrolisovaného, v plnej hrúbke prefarbeného, odľahčeného betónu.

Katalóg produktov INCANA

 

vaspo logo   vaspo logo   vaspo logo   vaspo logo