Dnes Stavebniny MAJK dokážu zabezpečiť Vašu stavbu od základu až po strechu. Naša predajňa má širokú ponuku pre všetkých staviteľov, majstrov, či domácich kutilov. Dodávame stavebné prvky potrebné k realizácii od hrubého murovacieho materiálu, striech, fasád, zámkových dlažieb cez sadrokartón a suché omietkové zmesi, stavebnú chémiu, interiérové i exteriérové farby, či dekoračné kamenivá a štiepky do Vašej záhrady.

O Vašu spokojnosť sa postará tím pracovníkov v maximálnej možnej miere tak, aby vyhoveli Vašim požiadavkám a nárokom. Našou prioritou je pomôcť zákazníkovi pri správnom výbere tovaru, odborným poradenstvom predísť chybám na stavbe, zabezpečiť dovoz stavebného materiálu a tým sa snažiť o celkovú spokojnosť zákazníka.

Stavebniny MAJK, rodinná firma, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Naša firma sa od roku 1995 zaoberala autodopravou a predajom štrkov, pieskov a iných sypkých materiálov. Postupom času sa firma rozrástla a do svojho sortimentu zaradila aj stavebný materiál, ktorého ponuka sa rozširuje každým rokom.

majk stavebniny foto uvod